Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Ford Mondeo Mk3 2.0 TDCi - Opinie użytkowników.

Ford Mondeo Mk3 2.0 TDCi - Opinie użytkowników.

Cześć.

W niezłych cenach jest Ford Mondeo Mk3 z silnikiem 2.0 TDCi. Niestety nie mam nikogo kto by się poruszał takim samochodem na co dzień więc muszę zapytać na forum o opinię użytkowników tego samochodu.

Wiem, że były tam dwa rodzaje osprzętu. Delphi oraz Bosch. Delphi są niby wadliwe a Bosche znacznie lepsze, jest to prawda czy tylko kolejny mit?
    Które roczniki są najlepsze? Mam do wydania około 20 000 zł. W tej cenie są już roczniki 2006. Ze skórą, automatyczną klimą i pełną elektryką.

Na co szczególnie zwrócić uwagę? Czytałem już o wielu problemach z wtryskami, są one wadliwe czy wrażliwe na np. złej jakości paliwo.

Odpuść sobie ten samochód. Niska cena nie bierze się z niczego. Ja miałem Mondeo z 2.0 TDCi przez jakieś pół roku i szczerze znienawidziłem ten samochód. Problemem jest cały osprzęt Delphi, jak masz tej firmy części to będzie problem. Egzemplarze z Boschem są niby lepsze ale to tylko zasłyszana opinia. Ja miałem Delphi i cały czas był z tym samochodem problem. Do samego końca miałem problem z turbiną, czasami się włączała a czasami nie - jak jej się podobało. Do tego nagminnie padające wtryski, problem z świecącą się sprężynką był chyba już wałkowany na każdym forum. Jedyna zaleta tego samochodu to zawieszenie. Mondeo świetnie się prowadzi. Ale drugi raz w życiu bym go nie kupił bo to skarbonka bez dna.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia